ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΠΜΣ "ΑΘΛΗΣΗ & ΥΓΕΙΑ" ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2021 - 2022

Είμαστε στην ευχάριστη θέση, να σας ανακοινώσουμε, πως η Συντονιστική Επιτροπή του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών "Άθληση & Υγεία", της Ιατρικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, πρόκειται να πραγματοποιήσει συνεντεύξεις των υποψήφιων μεταπτυχιακών φοιτητών για το Ακαδημαϊκό Έτος 2021-2022, την ερχόμενη Τετάρτη 14/07/2021 από τις 09:30π.μ. έως τις 13:45μ.μ. και την ερχόμενη Πέμπτη 15/07/2021 από τις 09:30π.μ. έως τις 13:00μ.μ.

Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν δια ζώσης, στο Ορθοπαιδικό Κέντρο Έρευνας και Εκπαίδευσης «Π.Ν. Σουκάκος» του Π.Γ.Νοσοκομείου «ΑΤΤΙΚΟΝ» .

Οι υποψήφιοι, προκειμένου να τηρηθούν όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας, κατά την προσέλευσή οφείλουν:

• να φοράνε μάσκα προστασίας,
  • να μην συγχρωτίζονται,
  • να έχουν μαζί τους υπεύθυνη δήλωση αρνητικού αποτελέσματος rapid ή self test και
  • για όσους έχουν ολοκληρώσει τη διαδικασία, να έχουν μαζί τους πιστοποιητικό εμβολιασμού.

Το πρόγραμμα συνεντεύξεων της Τετάρτης 14/07/2021, θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ

Το πρόγραμμα συνεντεύξεων της Πέμπτης 15/07/2021, θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ

Οι υποψήφιοι καλούνται να επιβεβαιώσουν την παρουσία τους συμπληρώνοντας τα τέσσερα (4) τελευταία ψηφία του αριθμού πρωτοκόλλου τους κάνοντας κλικ εδώ