ABC 2 MOVEMENT

ABC 2 movement

Στο πλαίσιο διεξαγωγής του προγράμματος «Αθλητικά Μονοπάτια», αναζητούνται συνεργάτες με σκοπό να μεταβούν σε απομακρυσμένες περιοχές της νησιωτικής Ελλάδας και να αναλάβουν την αξιολόγηση της κινητικής επάρκειας των μαθητών που συμμετέχουν στο πρόγραμμα, με τη χρήση του εργαλείου μέτρησης ABC 2 movement .

Επισημαίνουμε πως:

* Το χρονικό διάστημα έναρξης προγραμματίζεται περί τα μέσα Απριλίου.

* Για το διάστημα απασχόλησης παρέχονται στους συμμετέχοντες τα έξοδα μετακίνησης, διαμονής και διατροφής στα νησιά που θα επισκεφθούν, ενώ απαραίτητη προϋπόθεση αποτελεί η συμμετοχή σε εκπαίδευση που θα πραγματοποιηθεί από επιστημονικό προσωπικό του Τμήματος Αθλητικής Αριστείας – Sports Excellence

* Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να επικοινωνήσουν με τους Υπεύθυνους Καθηγητές του ΠΜΣ με σκοπό να συζητήσουν το ενδεχόμενο εκπόνησης των Διπλωματικών Εργασιών τους με πρόταση έρευνας στο αντικείμενο που θα απασχοληθούν.

* Για την τελική επιλογή, οι υποψήφιοι θα περάσουν από τη διαδικασία της προσωπικής συνέντευξης σε ημέρα και ώρα που θα αποφασίσουμε από κοινού.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν την αίτηση συμμετοχής τους έως την Πέμπτη 16/03/2023, επιλέγοντας εδώ.