ACTION FOR KIDS WITH DISABILITIES | AKD

Action for Kids with Disabilities | AKD

Το Sports Excellence | Τμήμα Αθλητικής Αριστείας, της Α' Ορθοπαιδικής  Χειρουργικής Κλινικής της Ιατρικής σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), που λειτουργεί με αποκλειστική δωρεά του Ιδρύματος Σταύρος Νιάρχος (ΙΣΝ) στο πλαίσιο του προγράμματος «Θεραπευτική Άσκηση» και της δράσης «Action for Kids with Disabilities | AKD», αναζητά συνεργάτες (Καθηγητές Ειδικής Φυσικής Αγωγής, Φυσικοθεραπευτές, Εργοθεραπευτές) για το πρόγραμμα θερινών δημιουργικών και αθλητικών δραστηριοτήτων «AKD Summer Days Camp» το οποίο θα διεξαχθεί σε σχολικές μονάδες της Αττικής (Ίλιο, Πειραιά & Ηλιούπολη) και πρόκειται να ξεκινήσει στις 26 Ιουνίου.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν ενδιαφέρον συμμετοχής έως τη Δευτέρα 19/06/2023.

*Έμμισθη απασχόληση. Ημέρες εργασίας Δευτέρα έως Παρασκευή.

Περισσότερες Πληροφορίες: Μπογά Ιουλία, Adapted Physical Education Teacher / Sports Excellence, E: impoga[at]randp[dot]gr | M: +30 6955 427 465